Produktområden

Senaste nytt

Kontakt
Medilens Nordic AB
Box 1347   251 13 Helsingborg
Telefon: +46 (0)42-14 12 25
Fax: +46 (0)42-28 02 29
E-post: info@medilensnordic.com

Produktområden

Medilens marknadsför flera typer av produkter för olika användningsområden inom ögonkirurgi.

Välj produktområde i menyn till vänster.

Vill ni göra en beställning går det bra att göra det genom att maila,ringa eller faxa:

Tel:     +46 (0)42-14 12 25

Mailorder@medilensnordic.com

Fax:    +46 (0)42-28 02 29

Finner ni inte vad ni söker? Kontakta någon av våra produktspecialister:

Västra Sverige 
Ann-Louise Börlin
 +46 (0)70 509 10 64
ann.louise.borlin@medilensnordic.com
Östra och Norra Sverige
Andreas Bolin +46 (0)73 246 66 03
andreas.bolin@medilensnordic.com
Skåne och  Halland
Marianne Persson  +46 (0)70 591 24 16
marianne.persson@medilensnordic.com
Norge
Emma Werning  +47 97 03 21 81
emma.werning@medilensnordic.com .
Danmark
Martin Lund  +45 22 85 09 09
martin.lund@medilensnordic.com
Finland
Kent Maack +46 (0)70 611 84 66
kent.maack@medilensnordic.com

HYLO-produkter / ICare
-
Sverige
Maria Rosenlind +46 (0)73 359 91 16
maria.rosenlind@medilensnordic.com
Jonathan Zeerak
jonathan.zeerak@medilensnordic.com
Camilla Nyander
camilla.nyander@medilensnordic.com
Sanna Andersson
sanna.andersson@medilensnordic.com

 

 

 

Medilens Nordic AB Box 1347 251 13 Helsingborg Telefon: +46 (0)42-14 12 25 Fax: +46 (0)42-28 02 29 E-mail: info@medilensnordic.com