Produktområden

Senaste nytt

Kontakt
Medilens Nordic AB
Box 1347   251 13 Helsingborg
Telefon: +46 (0)42-14 12 25
Fax: +46 (0)42-28 02 29
E-post: info@medilensnordic.com

Produktområden

Medilens marknadsför flera typer av produkter för olika användningsområden inom ögonkirurgi.

Välj produktområde i menyn till vänster.

Vill ni göra en beställning går det bra att göra det genom att maila, ringa eller faxa:

Tel:     +46 (0)42-14 12 25

Mailorder@medilensnordic.com

Fax:    +46 (0)42-28 02 29

Finner ni inte vad ni söker? Kontakta någon av våra produktspecialister:

Västra Sverige  
Ann-Louise Börlin +46 (0)70 509 10 64
ann.louise.borlin@medilensnordic.com
Östra och Norra Sverige
Andreas Bolin +46 (0)73 246 66 03
andreas.bolin@medilensnordic.com
Skåne och  Halland
Marianne Persson +46 (0)70 591 24 16
marianne.persson@medilensnordic.com
Norge
Emma Werning +47 97 03 21 81
emma.werning@medilensnordic.com .
Danmark
Finland
Kent Maack +46 (0)70 611 84 66
kent.maack@medilensnordic.com 
HYLO-produkter / ICare
-
Sverige
Maria Rosenlind +46 (0)73 359 91 16
maria.rosenlind@medilensnordic.com
Jonathan Zeerak +46 (0)73 919 34 34
jonathan.zeerak@medilensnordic.com  
Camilla Nyander +46 (0)76 190 62 27
camilla.nyander@medilensnordic.com
Sanna Andersson +46 (0)76 851 51 38
sanna.andersson@medilensnordic.com
Norge
Bente Kofstad +47 90 55 03 60
bente.kofstad@medilensnordic.com

 

Medilens Nordic AB Box 1347 251 13 Helsingborg Telefon: +46 (0)42-14 12 25 Fax: +46 (0)42-28 02 29 E-mail: info@medilensnordic.com